René LEROUX "Honfleur, le port" 8.5x14cm... - Lot 248 - Mytika Honfleur

Lot 248
Estimation :
60 - 80 EUR
René LEROUX "Honfleur, le port" 8.5x14cm et "La Côte de Grace" 9.5x14.5cm deux aquarelles, SBD, datée 1934